Ευχαριστήριο για τον εορτασμό των 74ων Αρκαδιων

74α ΑρκάδιαΣτα πλαίσια των εορταστικών εκδηλώσεων για την επέτειο του Ολοκαυτώματος της Ιεράς Μονής Αρκαδίου, διεξήχθησαν στο Τμήμα Δοκίμων Αστυφυλάκων Ρεθύμνης τα 74α Αρκάδια.

Οι καιρικές συνθήκες δεν ευνόησαν τη μεγάλη συμμετοχή του κόσμου καθώς και την παρουσίαση των πολιτιστικών εκδηλώσεων. Παρά τις άσχημες καιρικές συνθήκες η συμμετοχή των αθλητών ήταν εντυπωσιακή και θύμισε περασμένα χρόνια.

Πραγματοποιήθηκαν οι παρακάτω Αθλητικές Εκδηλώσεις:

  • Αρκάδιος δρόμος. Συμμετείχαν 84 άνδρες και 12 γυναίκες.
  • Το παραδοσιακό αγώνισμα «κρητικό βόλι» με 19 συμμετοχές.
  • Δρόμος 5.000 μέτρων. Συμμετείχαν 21 Άνδρες και 18 γυναίκες.
  • Παρουσίαση του προγράμματος KID΄S ATHLETICS που πραγματοποιείται με την συνεργασία ΥΠΑΙΘ και ΣΕΓΑΣ.

Συμμετείχαν στον τελικό 8 δημοτικά σχολεία με μεικτές ομάδες των 8 μαθητών-τριων. Οι οργανωτές των 74ων ΑΡΚΑΔΙΩΝ ευχαριστούν όλους όσοι συνέβαλαν στην επιτυχή διοργάνωση των αγώνων και ιδιαίτερα:

  • Την Ιερά Μονή Αρκαδίου
  • Το 547 ΑΜ/Τ.Π.
  • Την 1η Μοίρα Αλεξιπτωτιστών
  • Την Αστυνομική Διεύθυνση, το Τμήμα Δοκίμων Αστυφυλάκων, το Αστυνομικό Τμήμα, το Τμήμα Τροχαίας Ρεθυμνου
  • Το τμήμα Παιδείας την Τεχνική Υπηρεσία και την υπηρεσία καθαριότητας πρασίνου και προστασίας περιβάλλοντος του Δήμου Ρεθύμνης
  • Τους Προϊσταμένους των Διευθύνσεων Εκπαίδευσης
  • Νομού Ρεθύμνης
  • Τους Κριτές των Αγώνων
  • Τους αθλητές και αθλήτριες που έλαβαν μέρος στους Αγώνες
  • Τους μαθητές-τριες και Καθηγητές Φυσικής Αγωγής των σχολείων της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης που συμμετείχαν στις εκδηλώσεις.
  • Το Λύκειο Ελληνίδων και τους παραδοσιακούς Μουσικοχορευτικούς συλλόγους:
  • Κρήτες, Ερωφίλη, Όμιλος Βρακοφόρων Αργυρούπολης και Πολιτιστικός Σύλλογος Αργυρούπολης.
  • ΚΤΕΛ Χανίων Ρεθύμνου
  • Ελληνικό Ερυθρό Σταυρό
  • Σώμα Ελλήνων Προσκόπων
  • Τους Καλλιτέχνες: Κορδατζάκης Κων/νος (Λύρα), Ψαρουδάκης Γεώργιος (Λαούτο), Χαλκιαδάκης Γεώργιος (Λαούτο), Γκαλονάκης Νικόλαος (Κρουστά), Μαράκης Στεφανος (Μπάσο) .
  • Το Ε.Κ.Α.Β.
  • Την Ιατρική Υπηρεσία και τους Ιατρούς των Αγώνων
  • Τη Δημοτική Φιλαρμονική Ρεθύμνου.
  • Τους Δημοσιογράφους και τα Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης.
  • Τους Πολιτιστικούς Συλλόγους Αμνάτου-Κυριάνας-Λούτρας-Πηγής- Άδελε και Αγ.Παρασκευής.
  • Την εθελοντική ομάδα πολιτικής προστασίας Ρεθύμνου
  • Τους εργαζομένους του (ΔΑΚ Γάλλου και Δημοτικού Σταδίου Ρεθύμνης)
  • Την εταιρεία Περνιεντάκης Στέλιος και ΣΙΑ ΟΕ
  • Τους Αθλοθέτες των Αγώνων:
    • ΙΕΡΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΡΕΘΥΜΝΗΣ & ΑΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
    • ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΑΡΚΑΔΙΟΥ
    • ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΛΙΟΝΗ
    • ΔΗΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
    • ΔΗΜΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
    • ΔΗΜΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
    • ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΙΟΥ
    • ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ
    • ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    • ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Ν.ΡΕΘΥΜΝΗΣ
    • ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ
    • ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    • ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    • ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    • ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    • ΟΜΑΔΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
    • ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    • ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΤΑ Ν.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    • ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    • ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    • ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
    • ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    • ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    • ΕΝΩΣΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ Ι.Κ.Α. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    • GREGOTEL Α.Ε.
    • ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
    • ATTIKA BANK
    • ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ
    • ΤΕΧΝΟΕΜΠΟΡΙΚΗ ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ
    • Δ.Ε.Δ.Δ.Η.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    • Κ. Τ. Ε. Λ. ΧΑΝΙΩΝ – ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    • ΟΠΤΙΚΟΣ ΟΙΚΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥΔΑΚΗΣ
    • ΒΙΟΤΖΑ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
    • ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΣΠΟΡ
    • ΤΣΙΟΜΠΙΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
    • ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ «ΚΡΗΤΙΚΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ»

Αποτελέσματα Αγώνων:

ΑΡΚΑΔΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ

AΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

No

ΦΥΛΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΧΑΤΖΑΚΗΣ – ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Α

Α.Ο. ΛΑΣΙΘΙΟΥ

1:16:55

2

ΨΩΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:23:05

3

ΤΣΙΑΠΡΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:26:01

4

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:26:41

5

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Χ.

1:29:45

6

ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:30:10

7

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:30:16

8

ΠΑΤΣΟ ΝΙΚΟΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:31:20

9

ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:32:10

10

ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:32:10

11

ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:33:21

12

ΚΟΤΖΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΑΣΩΝΑΣ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:33:44

13

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Χ.

1:34:36

14

ΦΥΣΑΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

1:35:37

15

ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:36:02

16

ΚΑΡΙΕΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:36:18

17

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:36:44

18

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:37:54

19

ΤΙΤΚΟΒ ΑΡΤΕΜ

 

Α

ΘΟΥΛΟΥ

1:38:29

20

ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:38:29

21

ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:39:31

22

ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:39:56

23

ΚΟΥΝΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

1:40:08

24

ΛΙΔΟΡΓΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Α

1η ΜΑΛ.

1:40:12

25

ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:40:20

26

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:41:13

27

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

1:41:28

28

ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:41:33

29

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

1:42:55

30

ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:43:05

31

MOTHER SIMON

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:43:30

32

ΚΟΥΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Α

547 ΑΜ / Τ.Π.

1:43:51

33

ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:45:01

34

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

Α

Ν.Ο.Ρ.

1:45:08

35

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

1:45:58

36

ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

1:45:59

37

ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:46:10

38

ΤΣΙΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:46:20

39

ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

1:46:30

40

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Χ.

1:46:51

41

ΜΑΓΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:48:03

42

ΠΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Α

Ο.Υ.Κ.

1:49:07

43

ΑΝΔΡΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:49:17

44

ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΓΙΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:49:31

45

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:50:31

46

ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

Α

Ο.Υ.Κ.

1:50:55

47

ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΓΙΟΥΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:51:35

48

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:51:35

49

ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Α

ΤΑΛΟΣ

1:52:03

50

ΠΕΛΑΝΤΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:52:15

51

ΦΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:52:20

52

ΓΑΛΕΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 

Α

Ο.Κ.Α. ΑΡΚΑΔΙ

1:52:20

53

ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:52:27

54

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:54:26

55

ΜΑΚΡΥΠΟΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:55:39

56

ΛΥΡΩΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

1:56:06

57

ΒΟΥΡΒΑΧΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:56:07

58

ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

1:56:58

59

ΜΠΟΥΛΙΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

1:58:18

60

ΜΙΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:59:28

61

ΠΑΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

2:00:21

62

ΠΕΤΡΙΝΟΛΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:00:21

63

ΚΟΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

2:02:25

64

ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

2:02:26

65

ΤΖΩΡΤΖΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

2:02:54

66

ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

2:03:44

67

ΝΕΝΕΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

2:06:10

68

ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

2:08:10

69

ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Α

1η ΜΑΛ.

2:08:51

70

ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΣ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:10:32

71

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Α

Ο.Υ.Κ.

2:10:39

72

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

Α

Ν.Ο.Ρ.

2:11:47

73

ΑΣΟΥΜΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Α

Ν.Ο.Ρ.

2:11:49

74

ΑΣΟΥΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

Α

Ν.Ο.Ρ.

2:13:45

75

ΤΣΙΑΧΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Α

ΛΕΚ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛ.

2:15:53

76

ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

2:16:44

77

ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

2:17:41

78

ΔΕΣΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

2:17:57

79

ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

Α

1η ΜΑΛ.

2:18:12

80

ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

2:23:01

81

ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

 

Α

Σ.Δ.Υ.Ρ.

2:24:30

82

TORE KNOTSEN

 

A

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:30:42

83

ΖΩΠΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Α

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:30:49

84

ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Α

Ο.Υ.Κ.

2:40:38

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

No

ΦΥΛΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΧΡΟΝΟΣ

1

DRING ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΤΖΟΑΝΝΑ

 

Γ

Σ.Δ.Υ.Ρ.

1:39:55

2

ΜΠΑΝΑΧ ΟΛΓΑ

 

Γ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

1:44:24

3

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

 

Γ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

1:46:49

4

ΑΡΚΑΛΑΚΗ ΑΝΤΖΕΛΑ

 

Γ

Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

1:51:52

5

ΓΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

Γ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

1:53:58

6

ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

 

Γ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

1:59:35

7

ΚΑΡΑΪΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

 

Γ

Ο.Κ.Α. ΠΡΕΒΕΛΗ

2:02:33

8

ΛΙΟΝΗ ΕΙΡΗΝΗ

 

Γ

Σ.Δ.Υ.Ρ.

2:02:59

9

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

Γ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

2:05:27

10

ΚΥΔΩΝΑΚΗ ΠΑΓΩΝΑ

 

Γ

Σ.Δ.Υ.Ρ.

2:06:37

11

ΔΑΜΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

 

Γ

Ν.Ο.Ρ.

2:14:58

12

ΝΤΑΜΠΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

Γ

Ο.Υ.Κ.

2:41:11

 

ΔΡΟΜΟΣ 5000 μ 8/11/2014

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΦΥΛΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΧΡΟΝΟΣ

HALOSKA MATES

Α

20:53,5

ΛΑΤΣΙ ΑΝΤΟΝ

Α

22:13,8

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Α

23:04,8

ΓΡΥΦΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

Α

23:28,7

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Α

24:01,1

ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Α

25:09,9

ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

Γ

Ο.Κ.Α. ΑΡΚΑΔΙ

23:33,2

ΛΑΖΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

Γ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

25:40,6

ΣΟΥΖΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

Γ

Ο.Κ.Α. ΑΡΚΑΔΙ

25:46,8

ΓΙΟΥΛΟΥΝΤΑ ΜΙΡΑΝΤΑ

Γ

Ο.Κ.Α. ΠΡΕΒΕΛΗ

27:32,3

ΠΡΟΤΑΖΕΡΟΒΑ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ

Γ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

28:54,9

ΡΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Γ

Ο.Φ.Η

30:06,5

ΚΡΗΤΙΚΟ ΒΟΛΙ ΑΝΔΡΩΝ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ

13 ,93

ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Γ.Ε.Η.

13 ,38

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

Ο.Κ.Α. ΠΡΕΒΕΛΗ

12 ,77

ΚΡΗΤΙΚΟ ΒΟΛΙ Παμπαίδων Β

ΚΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Δ.Σ. ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙΟΥ

8 ,48

ΚΑΤΣΙΠΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ

Δ.Σ. ΑΔΕΛΕ

7 ,20

ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

13ο Δ.Σ.

6 ,87

KIND S ATHLETICS

8ο Δημοτικό Σχολείο

31 ΒΑΘΜΟΙ

2ο Δημοτικό Σχολείο

28 ΒΑΘΜΟΙ

5ο Δημοτικό Σχολείο

25 ΒΑΘΜΟΙ